Podróże służbowe z mężem i walizki puccini

Mój mąż ostatnio zmienił pracę. W sumie bardzo mnie to cieszyło. Gdyż w starej firmie nie rozwijał się od jakiegoś czasu w ogóle. Zresztą w starej firmie od jakiegoś czasu trwały redukcje etatów i mąż zastanawiał się tylko kiedy dojdzie do tego, że dostanie wypowiedzenie.

Walizki puccini pomieściły wszystko, czego potrzebowałam

walizki pucciniTłumaczyłam mężowi, że lepiej jest szukać sobie pracy jeszcze mając starą niż szukać później. W końcu mąż mnie posłuchał i zabrał się za szukanie pracy. Wiadomo, że nie od razu znalazł taką, która odpowiadałaby mu od razu, jednak z czasem i taka się znalazła. W nowej pracy na męża czekało mnóstwo szkoleń i mnóstwo podróży służbowych z tym związanych. Mąż nigdy wcześniej nie odbywał takich wyjazdów służbowych także denerwował się tym trochę. W nowej pracy obowiązywał także wymagany ubiór i mąż musiał być zawsze elegancko ubrany. Na podróż służbową szukaliśmy walizki do ryanaira gdyż pierwsze szkolenie miało być za granicą. Mąż świetnie mówił po angielsku jednak we wcześniejszej pracy język ten nie był mu do niczego potrzebny. Co innego teraz gdzie przede wszystkim będzie posługiwał się językiem obcym. W internecie widziałam, że najlepsze są walizki puccini na taką właśnie podróż. Może przy okazji ja kupię sobie torebki puccini bo widziałam, że są bardzo interesujące. W sumie ceny walizki puccini były nieco wyższe od tych, które oglądaliśmy ostatnio w galerii handlowej. Jednak one wyglądały dużo lepiej. A skoro mąż miał teraz dość często odbywać podróże służbowe to przyda mu się przecież coś lepszego jakościowo. W sumie walizki puccini ceny była dla mnie jeszcze do przyjęcia.

 A raczej nie jestem osobą skłonną do rozrzutności. Mąż stwierdził oczywiście, że możemy kupić coś dużo bardziej taniego. Jednak ja nie chciałam by musiał się wstydzić za to jak wygląda.