Pojechałem do klienta na przegląd wentylacji

Zdobycie uprawnień było najlepszą decyzją w moim życiu, ponieważ dzięki temu mogę wykonywać przeglądy i serwis wentylacji. Zarabiam na tym dobre pieniądze a pracy zawsze mam wystarczająco dużo. Nigdy się nie nudzę i pracuję w pojedynkę.

Z wentylacją u klienta było wszystko w porządku

wentylacja tarnobrzegDla mnie wentylacja tarnobrzeg nie posiada żadnych tajemnic, bo temat znam od samych podstaw. Potrafię od razu wyłapać jakieś nieścisłości w działaniu i jestem uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w branży. DO tego trzeba mieć powołanie, bo praca jest odpowiedzialna. W notesie zapisuję wszystkie wizyty u klientów i dzięki temu wiem kiedy i u kogo zbliża się termin przeglądu wentylacji. Sam się kontaktuję z klientem i umawiać na spotkanie. W większości przypadków wentylacja tarnobrzeg działa poprawnie co jest dla mnie bardzo zadowalające. W tym tygodniu muszę odwiedzić jednego z większych klientów. Już najwyższy czas, ażeby przeprowadzić serwis u niego na miejscu i zadzwoniłem z dużym wyprzedzeniem, ażeby umówić termin mojej wizyty. Pojechałem tam zgodnie z ustaleniami i wszystko przeprowadziłem zgodnie z wytycznymi. U klienta wentylacja tarnobrzeg działa poprawnie i nic się nie dzieje. Zapytał mnie on na koniec, czy może mnie polecić swojemu koledze z branży, ponieważ jest u niego stara wentylacja i chciałby dokonać przeglądu. Potrzebuje zaufanej osoby, która wszystko bardzo dokładnie sprawdzi. Zgodziłem się chętnie pojechać do tego człowieka na ten przegląd. W końcu są to dla mnie dodatkowe pieniądze.

W lipcu zrobiłem sobie tygodniowy urlop, na który zdecydowanie zapracowałem. Nie miałem w tym czasie żadnego serwisu czy przeglądu do wykonania i był to idealny okres na wypoczynek. Żonę zabrałem nad morze, gdzie od lat nie byliśmy.