Polecany sklep internetowy z upominkami

Niedługo zbliżają się urodziny mojego męża i chciałabym podarować mu coś oryginalnego. Długo zastanawiałam się, co mogę mu podarować, aby go zaskoczyć. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszym pomysłem będzie, jeżeli zamówię prezent ze sklepu internetowego. Nie lubię chodzić po centrum handlowym, bo to mnie po prostu męczy.

Szeroki wybór w sklepie online z drobiazgami

sklep z upominkamiZnam kilka ciekawych sklepów z upominkami, w których można kupić tanie i dobrej jakości upominki. Mój mąż jest miłośnikiem zapalniczek i sudoku. Widziałam u mojego szwagra kostkę sudoku i chciałabym podobną zamówić dla męża. Mam nadzieję, że w sklepie z upominkami uda mi się znaleźć taką kostkę. Wtedy zamówiłabym taką kostkę i kubek z wizerunkiem ulubionego bramkarza albo napastnika. Ten sklep z upominkami ma obecnie wysokie zniżki na cały asortyment. Wygląda to w ten sposób, że jeżeli zamówię rzeczy za kwotę wyższą niż pięćdziesiąt złotych, to dostanę zniżkę dwudziestoprocentową od tej kwoty. Jest to bardzo korzystna propozycja i grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Zdecydowałam, że zamówię kostkę sudoku, która kosztuje piętnaście złotych i dwa kubki z wizerunkami piłkarzy, za które zapłacę tylko trzydzieści złotych. Dobiorę do zamówienia łapkę na muchy, aby kwota delikatnie przekroczyła próg pięćdziesięciu złotych. Podoba mi się jeszcze fartuch kuchenny, ale zamówię go następnym razem, bo kosztuje czterdzieści złotych.

Złożyłam zamówienie, które ma do mnie dotrzeć w ciągu najbliższych pięciu dni roboczych. Urodziny mojego męża są za dziesięć dni, więc spokojnie zdążę z prezentem. Planuję dokupić jeszcze jego ulubione truflowe czekoladki i upiec czekoladowy tort w polewie truskawkowej. Chciałabym,aby mąż zapamiętał te urodziny na długo, bo go bardzo kocham.