Pomagałam swojemu bratu wybrać dj’a

Mój brat poprosił mnie o pomoc w organizacji swojej uroczystości weselnej. Oczywiście od razu się zgodziłam. Na mojej głowie znalazł się wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Do zadania podeszłam bardzo profesjonalnie.

DJ ze śląska był profesjonalny

dj na weseleChciałam, aby każdy z gości miło wspominał jego wesele. Postanowiłam poszukać odpowiedniej osoby w internecie. Po dokładnym obejrzeniu wszystkich ofert zdecydowałam się na wyjazd. Moim celem był Śląsk. Zabrałam ze sobą moją najlepszą przyjaciółkę. Umówiłyśmy się z paroma kandydatami. Każdy z nich wręczył nam swoje przykładowe nagrania. Całymi wieczorami oglądałyśmy ich występy, aby podjąć jak najlepszą decyzję. Wpadł nam w oko jeden bardzo profesjonalny dj na wesele. Nazywał się Robert. Po długiej rozmowie oraz konsultacji z rodzicami podjęłam decyzję. Uznałam, że nas nie zawiedzie. Nasza rodzina uwielbiała dobrą zabawę. Przed całą uroczystością byłam bardzo zestresowana. Nie chciałam nikogo zawieść. Na szczęście już po pierwszej godzinie wesela odetchnęłam z ulgą. Zauważyłam, że wszystko idzie zgodnie z planem, a Robert doskonale sprawdza się na swoim stanowisku. Nikt nie miał co do niego zastrzeżeń. Mój brat nawet pochwalił mnie za tak dobry wybór. Był zaskoczony ceną oraz jakością usług jakie dostarczył nam jego dj śląsk weselny. Miał naprawdę wysokiej jakości sprzęt oraz nie zwykłe umiejętności. Szczyt swojej kreatywności pokazał podczas oczepin. Nigdy nie widziałam tak pomysłowych oraz śmiesznych konkursów. Każdy rwał się do zabawy. Nawet najstarsi goście poruszali się w rytm muzyki. To było coś niesamowitego.

Zobaczyć jak cała rodzina tańczy na parkiecie. Wszystko uwiecznił bardzo dobry fotograf. Okazało się, że nasz dj jest jego starym kolegą. Wspólnie zapełniali sobie przerwy rozmowami.