Posiadam czapki ze znanej firmy

Mam taki mały sklepik z odzieżą sportową. Odwiedzają mnie praktycznie ci sami klienci i zawsze wiem czego im potrzeba. W towar zaopatruję się w dużej hurtowni, która ma niskie ceny i modą odzież. Ostatnio pojechałem tam znowu, aby uzupełnić asortyment.

Zainteresowanie czapkami znanego producenta jest ogromne

Mitchell and NessW hurtowni spotkałem znajomego, którego poznałem na targach handlowych. Powiedział, że przyjechał zakupić czapki z daszkiem firmy Mitchell and Ness, ponieważ jest to hit, o który bez przerwy pytają jego klienci. Zainteresowałem się tą firmą i zacząłem go o wszystko wypytywać. Zainteresowałem się marką Mitchell and Ness i postanowiłem, że tym razem zrobię nieco inne zakupy. W moim sklepiku nie ma czapek z daszkiem i wiedziałem, że moją klientelę one na pewno zainteresują. Dokonałem więc zakupów i wróciłem do swojego miasta. Cenię sobie tę hurtownię, ponieważ można tam dostać tylko firmową odzień w niskich cenach. Dzięki temu zarabiam i mogę bez problemu utrzymać całą swoją rodzinę. Czapki Mitchell and Ness, które zakupiłem od razu wystawiłem na witrynę. Klienci przechodząc obok sklepu od razu zauważą, że pojawiło się coś nowego. Pierwszy przyszedł Jacek z osiedla, którego czapki zainteresowały i kupił dwie od razu. Dodał, że musi dać znać chłopakom, by do mnie przyszli. Tego dnia tylko do południa sprzedałem dwadzieścia takich czapek i nawet nie miałem świadomości jak ogromne zainteresowanie wzbudzą. Następnym razem jak pojadę do hurtowni to także je kupię, bo zdecydowanie warto.

Owa marka jest dostępna w moim sklepie i oferuję wszystkie produkty. Dzięki temu mam jeszcze więcej klientów niż wcześniej a ludzie nawet z drugiego końca miasta potrafią do mnie przyjechać po czapkę. Dobrze, że spotkałem tego znajomego wtedy.