Potrzebowałem napisu podświetlanego ledami

Od kilku dni jestem właścicielem mojego nowego wymarzonego mieszkania. Pierwsze szkice w mojej głowie pojawiły się już w młodości. Od zawsze marzyłem o swoim gamingowym pokoju, który będzie moją oazą od problemów szarej codzienności. Chciałem, żeby wyglądał wyjątkowo i każda rzecz, która się w nim się znajduje pełniła jakąś funkcję i nie była przypadkowa.

Poszukiwania napisu podświetlanego ledami

napisy podświetlane ledOd kilku lat obserwuje jak ledy wdzierają się do świata graczy komputerowych. Na początku pojawiały się pierwsze podświetlane klawiatury i myszki, potem wentylatory do komputera, a teraz można kupić praktycznie wszystko z podświetleniem. U kilku sławnych influencerów zauważyłem że mają w swoich studiach nagraniowych dedykowane napisy podświetlane led. Opcja posiadania czegoś podobnego bardzo mi się spodobała jednak kompletnie nie wiedziałem gdzie takie rzeczy można kupić. W internecie jest tego multum, ceny wahają się bardzo mocno, a ja nie miałem zamiaru ani przepłacać, ani kupować czegoś co poświeci mi tydzień, a potem będzie nadawało się tylko do kosza. Nie wierząc w powodzenie, zdecydowałem się wysłać maila do jednego z moich ulubieńców z prośbą o informację jaki dokładny model czy markę napisów led ma u siebie i czy je poleca. Jakież było moje zdziwienie gdy następnego dnia rano na swojej skrzynce mailowej znalazłem odpowiedź na moje pytanie.

Po przeczytaniu treści wiadomości dowiedziałem się na co zwracać uwagę przy wyborze takich napisów z podświetleniem led. Mój ulubiony idol podesłał mi również link do aukcji internetowej do napisów, których on używa. Ich cena nie była wygórowana, a ich wygląd nawet przez kamerkę internetową był bardzo dobry, więc na żywo muszą wyglądać jeszcze lepiej. Tak też było, kiedy paczka do mnie dotarła.