Pracuję w hotelu na mazurach

Od zawsze interesowałam się turystyką. Lubiłam podróżować, zwiedzać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi. Z geografii wygrałam nawet kilka konkursów. Z tego powodu zdecydowałam się na studiowanie turystyki i hotelarstwa.

Praca w hotelach na mazurach to bardzo przyjemna i ciekawa praca

HotelNie miałam jeszcze wtedy sprecyzowanych planów co do mojej przyszłości, ale miałam nadzieję, że będę robiła coś związanego z podróżowaniem. Zanim jeszcze skończyłam studia to dostałam propozycję pracy w hotel mrągowo. Nie był to duży hotel, ale od czegoś trzeba zacząć. Szefostwo bardzo mi się podobało, miejsce wyglądało ładnie, a dookoła było dużo pięknych terenów. Pracowałam tam przez jakiś rok, a potem przeniosłam się do dużo większego hotelu na Mazurach. Tam to dopiero było luksusowo! Nie dosyć, ze sam budynek był elegancki i zasługiwał na swoje pięć gwiazdek, a dookoła rozpościerał się piękny ogród to w dodatku było tam spa i sala konferencyjna. Wiele wycieczek zatrzymywało się w naszym hotelu, właśnie ze względu na spa, które oferowało wiele różnych zabiegów. My jako pracownicy hotelu mogliśmy korzystać ze zniżek do niego, co każdemu bardzo się podobało. Normalnie takie zabiegi kosztują sporo, a z naszymi zniżkami były w naszym zasięgu finansowym. Także wiele firm organizowało u nas konferencje na mazurach ponieważ mieliśmy dobrze wyposażone sale w tablice interaktywne, projektor, komputery na miejscu, nawet drukarkę ze skanerem.

Moja praca bardzo mi się tam podobała i nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu, a już na pewno nie w jakimś dużym mieście. Bardzo odpowiada mi ta cisza i spokój, można tutaj nie tylko miło pracować, ale i odpoczywać po pracy.