Produkcja regałów sklepowych

Nazywam się Jan i jestem producentem. Zaopatrują się u mnie hurtownie, sklepy, apteki, pasaże. Produkuję wyposażenie dla wszystkich firm, które prowadzą sprzedaż. W mojej produkcji są regały magazynowe, które są metalowe i posiadają specjalne półki, które są w stanie udźwignąć nawet sześćset kilo.

Regały sklepowe są trwałe

regały sklepowePoza tym produkuję regały sklepowe, których instrukcja jest bardzo nowatorska. Moje regały sklepowe są trwałe i bardzo proste w montażu. Moja firma produkuje także stojaki reklamowe, których wzornictwo jest bardzo unikatowe, dzięki czemu jest dostosowane do produktów, które klient ma w swojej ofercie. Oczywiście robimy też standy wewnętrzne, które są wykonywane z tworzywa w różnorodnym kształcie. Wszystkie nasze standy wykonywane są z tworzywa a nie tektury, ponieważ dzięki temu standy są odporne na wilgoć i mają długą żywotność. Naturalnie produkujemy również stojaki na ulotki czy broszury. Są stojaki na ulotki pionowe, poziome i mają naprawdę różne kształty. Nasze stojaki na ulotki są doskonałym nośnikiem reklamowym dla wszystkich firm. Ostatnio dostałem zlecenie od klienta, który zamówił regały magazynowe do swojego sklepu. Regały miały być oczywiście metalowe, które mają śrubowe połączenia. Zawsze dostosowujemy nasze regały magazynowe do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu moja firma jest ceniona wśród wszystkich klientów. Ten sam klient zamówił także trwałe regały sklepowe, które również są metalowe. Moja firma produkuje mnóstwo produktów.

Produkujemy nawet opakowania z pleksi czy wózki sklepowe. Dzięki mojej bogatej ofercie bardzo szybko zyskałem sobie wielu zadowolonych klientów i mam stabilną pozycję na rynku. Niedawno zatrudniłem większą liczbę pracowników, ponieważ firma się rozrasta i dostaje coraz więcej zamówień.

Dobre regały sklepowe można znaleźć na stronie http://www.wist-online.com/s/wyniki/kat/5/Wyposazenie-sklepow