Profesjonalny tarnowski radca prawny

Miesiąc temu zmarła moja babcia. Zostawiła testament, o którym nikt nie miał pojęcia. Wszyscy myśleli, że babcia przepisała mieszkanie mojemu ojcu, a tymczasem okazało się, że wcale nie. Nieruchomość przypadła wujkowi, który nie utrzymywał z babcią od trzydziestu lat kontaktu. Nie interesował się nawet wtedy, gdy babcia umierała w szpitalu na nowotwór płuc. Jest to dla mnie podejrzane i na pewno tego tak nie zostawię.

Doświadczony prawnik od prawa cywilnego

radca prawny tarnówPrzypominam sobie, że pół roku temu wujek pojawił się na chwilę w Tarnowie, bo musiał coś załatwić. Być może, odwiedził wtedy babcię, choć nic na ten temat mi nie wiadomo.Kolejną sprawą jest to, iż babcia cierpiała na demencję, która cały postępowała. Jeszcze dzisiaj udam się do polecanej kancelarii adwokacko-radcowskiej, aby opowiedzieć o swoich wątpliwościach co do tego testamentu. Wiem, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny dobry radca prawny Tarnów ma do zaoferowania wielu specjalistów od prawa cywilnego. Zadzwoniłam wcześniej do kancelarii, aby umówić się na konkretną godzinę. Radca prawny spytał się mnie, jaki mam problem. Po wysłuchaniu mojej wypowiedzi, powiedział żebym na wieczorne spotkanie wzięła ten testament i dokumentację medyczną babci. Należy udowodnić, iż babcia rzeczywiście cierpiała na demencję. Prawnik w krótkiej rozmowie telefonicznej przekazał mi bardzo dużo przydatnych informacji. Dowiedziałam się, że choroby typu Alzheimer, czy właśnie demencja, są przesłanką do podważenia testamentu.  

Radca prawny, do którego się wybieram, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Na pewno jest to profesjonalista, a do tego ma tanią poradę prawną. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby radca prawny liczył sobie za fachową poradę tylko siedemdziesiąt złotych. Myślałam, że zapłacę co najmniej sto złotych.