Projektowanie wnętrz dla młodzieży

Chyba każdy rodzic wpada w niepokój, gdy słyszy termin-okres buntu, młodzież, nastolatek w domu. Ja właśnie rozpoczynałam w swoim domu wielką wojnę, która miała trwać jeszcze przez kilka najbliższych lat. Córka wkroczyła w okres dojrzewania i zaczęła mieć swój charakter i własne zdanie. Ciągle jej coś nie pasowało, nawet jej pokój.

Nowe wnętrze pokoju nastolatki

projektowanie wnętrz małopolskieZauważyłam, że ciągle przestawia jakieś meble, maluje coś na ścianach, przekłada rzeczy. Nie chciałam, żeby zdemolowała całe pomieszczenie, więc zamówiłam projektowanie wnętrz małopolskie jako prezent na jej urodziny. W końcu jako dojrzewająca kobieta, ma prawo do zmian w miejscu, w którym najczęściej przebywa. A skoro co chwila coś przekłada, to znaczy, ze dotychczasowy wystrój już jej się nie podobał. Nie chciałam, żeby ją to dodatkowo frustrowało. Dlatego zaprosiłam do nas projektanta wnętrz, aby trochę pozmieniał w pokoju. Córka bardzo się ucieszyła i zaczęła kombinować, co może wprowadzić za nowości do swojego pokoju. Przede wszystkim, zażyczyła sobie nowej tapety i mebli. Łóżko postanowiła zostawić, ale swoje stare biurko z szafkami odeszło w niepamięć. Tak samo jak szafa. Teraz wybrali z projektantem taką dużą szafę narożną z lustrem, o której zawsze marzyła. Poza tym, wymienili też żyrandol i wstawili lampkę nocną. Na ścianie pojawiły się jakieś profesjonalne plakaty, a na podłodze nowy puchaty dywanik, akurat pod stopy. Córka była zachwycona tymi zmianami.

Dzięki temu, że zaproponowałam córce takie zmiany, nie niszczy już ścian i nie robi nic na własną rękę. Zaczęła dbać o pokój, sprząta w nim regularnie i dba o to, by zachować w dobrym stanie wszystkie nowe nabytki. Muszę przyznać, że jestem z niej dumna i że ładne dodatki do pokoju sobie wybrała. Tapeta jest bardzo ładna.