Projektuję automaty zarobkowe

Kiedy mówię nowo napotkanym osobom, że zajmuję się projektowaniem to zazwyczaj kojarzą to z projektowaniem ulotek, plakatów i wizytówek, ogólnie z projektowaniem graficznym, ewentualnie z projektowaniem wnętrz, domów i przestrzeni biurowych.

Projektowanie automatów zarobkowych ciekawym zajęciem

Automat zarobkowyJa jednak nigdy się takim czymś nie zajmowałam zawodowo, choć na studiach musiałam projektować różne rzeczy na zaliczenie. Obecnie projektuje automaty zarobkowe. Nie, to nie jest żart. Ktoś w końcu musi być odpowiedzialny za to jaki kształt będą przyjmować. Są to różne automaty które poruszają się w rytm muzyki, jeśli wrzuci się do nich opłatę. Najczęściej to to jakieś samochody, kucyki, motocykle, czy baśniowe stworzenia, które dzieci znają z bajek. Takie automaty zarobkowe stoją w różnych miejscach, ale najczęściej są to lokale usługowe lub wesołe miasteczka. Te pierwsze to mogą być zarówno sklepy, jak i restauracje, a lunapark jest oczywistym miejscem dla tego typu urządzeń. Dodatkowo bardzo popularne są także automaty z kapsułkami, gdzie też za opłatą losuje się różne drobiazgi, takie jak małe puzzle do składania, jakaś składana kolorowanka, czy plastikowe figurki bajkowych postaci. Często pojawiają się tam również piłeczki kauczukowe, które uwielbiają wszystkie dzieciaki. Sama w dzieciństwie lubiłam się takimi bawić, ale nie sądziłam, że kiedykolwiek przyjdzie mi projektować tego typu automaty sprzedające zabawki.

Nie sądziłam, ze ktoś się zajmuje takimi rzeczami. Teraz nawet automaty do gum muszą być estetyczne i dobrze wyglądające, szczególnie jeśli mają stanąć w jakimś ruchliwym,a le eleganckim miejscu. Bardzo lubię swoją pracę i nie chciałabym się zajmować projektowaniem niczego innego.