Sala konferencyjna i spotkania biznesowe

Firma w której pracuję rozwija się bardzo błyskawicznie. Ja jestem przedstawicielem handlowym i sprzedaję nowoczesne urządzenia związane z informatyką. Zazwyczaj działamy na większą skalę i klienci indywidualni są dla nas prawdziwą rzadkością.

Sala weselna może być wynajęta również jako sala pod spotkania biznesowe

restauracjaWiększość czasu poświęcam na duże przedsiębiorstwa chcące zautomatyzować swoje miejsca pracy. Nasi informatycy i specjaliści oferowali naprawdę bardzo szerokie usługi. Pewnego dnia podczas rozmowy z szefem dowiedziałem się, że czeka nas nie zwykle trudne zadanie z japońskimi klientami. Musieliśmy się odpowiednio przygotować na takie rozmowy. Nawet nasza sala konferencyjna została odmalowana i wymieniona z tej okazji. Cały plan był następujący. Na początku czekała na nas restauracja w Gdańsku. Tam nasza firma wynajęła stoli u znakomitego szefa kuchni. Mieliśmy się spotkać w miłej atmosferze i pokazać gościom tradycyjne posiłki serwowane w województwie pomorskim. Nie można ukryć, że ta dobra restauracja była nie zwykle droga i nigdy sam bym do niej nie poszedł. Oczywiście tam naszym obowiązkiem było wypicie kieliszka bardzo ekskluzywnego wina. Potem miejscem spotkania była nasza firmowa sala konferencyjna na której miał ponownie pojawić się catering. Tym razem w postaci ciasta oraz kawy. Musieliśmy przygotować szczegółową prezentację naszych projektów. Podobno tym razem my jako handlowcy walczyliśmy o milionowe zlecenia na wykonanie. Miałem nadzieję, że wszystko się uda. Za restauracją w której mieliśmy stolik znajdowała się znajoma sala weselna gdańsk. Wyobrażałem sobie, że teraz przy nowej i większej pensji nie będę musiał brać na nią żadnego kredytu.

To była prawdziwa zachęta i mobilizacja do ciężkiej pracy. Japońscy goście mieli przywieść ze sobą tłumacza. Oczywiście i tak każdy w dzisiejszych czasach komunikował się po angielsku.