Seria zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych

Nie tak dawno temu odkryto, że częstotliwość zbliżona do fal radiowych bardzo dobrze wpływa na skórę człowieka. Dlatego w salonach kosmetycznych coraz częściej można skorzystać z zabiegów, w których korzysta się właśnie z fal radiowych i lasera biostymulującego. Zabiegi te wykonywane są nie tylko na twarz, ale również na inne części ciała.

Ujędrnianie skóry za pomocą fal radiowych

liftingujące fale radiowe w ŁodziSą to zabiegi skierowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania zabiegów z falami radiowymi. Pierwszym przeciwwskazaniem jest okres ciąży. Inne to rozrusznik serca lub implant metalowy znajdujący się w okolicy przeprowadzania zabiegu. Nie jest to zabieg jednorazowy. Aby uzyskać pożądane efekty, potrzebna jest cała seria zabiegów. Takie liftingujące fale radiowe w Łodzi wykonuje się od 4 do 6 razy co 7 – 10 dni. Potrzebne jest jeszcze zastosowanie terapii podtrzymującej efekty. Polega ona na wykonaniu pojedynczego zabiegu po około 3 miesiącach od ostatniej wizyty w salonie kosmetycznym. Najlepiej poddawać skórę działaniu fal radiowych właśnie co 3 miesiące. Wtedy efekty utrzymują się przez cały czas, a kondycja skóry jest doskonała. Po jednej serii zabiegów liftingujących za pomocą fal radiowych i lasera biostymulującego efekt utrzymuje się około 5 lat. Jest to długi okres czasu w porównaniu z wieloma innymi zabiegami na twarz. Warto wspomnieć, że fale radiowe wykorzystywane są do podnoszenia owalu twarzy oraz podbródka, spłycania głębokich zmarszczek (najczęstsza przyczyna wizyt w salonach).

Dzięki nim można zmniejszyć worki pod oczami i kurze łapki, unieść opadające powieki, ujędrnić skórę na ramionach. Fale radiowe ujędrniają też skórę na brzuchu, udach, a nawet służą do ujędrniania (podnoszenia) piersi oraz pośladków. Można je też stosować do ujędrniania skóry dłoni.