Solidna smycz dla czworonoga

Od dawna marzyłam o tym aby mieć własnego pieska. Gdy tylko wyprowadziłam się z bloku i zamieszkałam w domku jednorodzinnym z ogródkiem zaczęłam wraz z mężem szukać odpowiedniego psa dla nas. Chciałam spełnić swoje marzenie.

Smycz dla pieska

smycz dla małego psaJako dziecko byłam wraz z wycieczką szkolną w dużym schronisku. Wizyta ta zrobiła na mnie tak wielkie wrażenie, że długo nie mogłam się otrząsnąć. Sama w swoim domu miałam i psy i koty i nie mogłam uwierzyć, że tak wiele zwierząt czeka na swój własny dom. Wtedy też postanowiłam, że gdy tylko dorosnę zabiorę jakiegoś psa ze schroniska. Mój mąż doskonale znał tą historię. Gdy na poważnie zaczęliśmy szukać czworonoga zaczęliśmy od pobliskich schronisk. Byłam bardzo podekscytowana samym poszukiwaniem i niezwykle szczęśliwa, że właśnie spełnia się moje marzenie z dzieciństwa. Gdy tylko wybraliśmy pieska i byliśmy umówieni ze schroniskiem wybraliśmy się do sklepu po niezbędne akcesoria. Trzeba było kupić miski, posłanie, zabawki i smycz dla małego psa. Przy wyborze smyczy dokładnie sprawdzałam każdy model. Chciałam mieć pewność, iż wybiorę smycz solidną, z dobrego i odpornego materiału, dobrze wykonaną, która nie zerwie się podczas spaceru. Zależało mi bardzo na jakości bo to ona gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Musiałam mieć pewność, że pies na spacerach będzie bezpieczny. Małe psy są często bardzo płochliwe, a te ze schroniska są do tego mocno przestraszone nową sytuacją i tym co się wokół nich dzieje. Nie chciałam ryzykować i martwić się o bezpieczeństwo nowego członka rodziny.

Smycz którą wybraliśmy mogę polecić każdemu. Jest nie tylko funkcjonalna ale i modna. Mocna, wykonana solidnie, odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz ciągnięcie podczas spaceru. Materiał jest bardzo mocny co daje nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wyjść z pupilem.