Szkolenie ze stylizacji paznokci

Moje urodziny zbliżały się wielkimi krokami. Byłam bardzo ciekawa co w tym roku przygotował dla mnie mój mąż. Co roku dawał mi prezenty, których się w ogóle nie spodziewałam. Były to rzeczy o których sama bym w życiu nie pomyślała. Zaskakiwał mnie co roku. W tym nie było inaczej. Bon, który wyciągnęłam z koperty zupełnie mnie zaskoczył, ale pozytywnie. 

Szkolenie stylizacji paznokci w prezencie urodzinowym 

szkolenie stylizacja paznokci śląskieNie wiedziałam co mam powiedzieć na samym początku, przeżyłam prawdziwy szok. W prezencie był bon na szkolenie ze stylizacji paznokci! Nie wiedziałam aż co mam powiedzieć. Po pierwsze przeżyłam szok, ponieważ pracuję jako urzędnik państwowy i nawet nie wpadłam na to, aby zapisać się na takie szkolenie. Mój mąż jednak stwierdził, że sporo pieniędzy wydaję na kosmetyczkę, a dodatkowo spędzam u niej sporo czasu i może warto byłoby nauczyć się robić fajne stylizacje w domowym zaciszu. Stwierdziłam, że mogę się nauczyć czegoś nowego, zwłaszcza iż wiedziałam, że co do kosmetyczki miał rację, mocno się ceniła. Już w najbliższy weekend zaczynało się szkolenie stylizacja paznokci śląskie to akurat moje województwo, a pani szkoląca miała mnóstwo pozytywnych opinii więc tym bardziej byłam ciekawa co mnie tam czeka. Byłam jako jedyna osoba w ogóle w żaden sposób nie związaną z branżą beauty, bowiem byłam tylko jej klientem. Pani jednak postanowiła wszystko wytłumaczyć od podstaw odświeżając wiedzę kosmetyczek a mnie po prostu uczyć od podstaw. 

Już po pierwszym weekendowym kursie wiedziałam jak powinno się paznokcie piłować, wycinać skórki oraz na co uważać. Wiedziałam także czego mogę oczekiwać jako klientka salonu. Poznałam tajniki sterylizacji narzędzi i zrozumiałam dlaczego to wszystko jest tak ważne. Z niecierpliwością czekam na kolejny kurs.