Szybkie auto, czy klasyczna limuzyna

Wybór odpowiedniego samochodu do ślubu nie jest łatwy, bo para młoda musi zadecydować, czy lepszy będzie szybki, nowoczesny samochód typu cabrio, czy może klasyczna limuzyna. Ostatnio dość popularne stały się też samochody w stylu retro, ale wciąż zdecydowana większość par wybiera samochody eleganckie lub sportowe.

Szybkość czy elegancja – czyli wybieramy auto do ślubu

Auto do ślubuLimuzyna do ślubu to najbezpieczniejszy wybór, bo elegancka i nie straszna jej żadna pogoda, po za tym Para Młoda może poczuć się bezpiecznie i wygodnie. Oczywiście nie obędzie się bez dekoracji ślubnych, ale w końcu to jedyny taki dzień. Z drugiej jednak strony mamy auto do ślubu śląsk w stylu sportowym, które nieco odbiegają od eleganckiego standardu, ale są równie popularne. Przede wszystkim Para Młoda ma trochę swobody i wolności, a Pan Młody w tych jakże stresujących chwilach może odprężyć się za kółkiem. Warto również wspomnieć o alternatywnych rozwiązaniach, bo pary bywają teraz naprawdę kreatywne, jeśli mówimy o pojazdach ślubnych. Samochód do ślubu to standard, ale zamiast tego można podstawić na komunikację zbiorową. Kto pojedzie do ślubu pociągiem lub autobusem? Na pewno niebanalne pary, które chcą w jakiś sposób urozmaicić ten dzień. Dość popularne stały się też motory, tutaj jednak mogą pojawić się pewne ograniczenia związane z ubiorem, czy chociażby pogoda, która bywa różna.

Kolejna dość ciekawa rzecz to tandem, jeszcze bardziej abstrakcyjny niż motor. Panna Młoda musi mieć niestety krótką suknię, bo inaczej nie ma szans na powodzenie i na pewno warto zrobić próbę takiego przejazdu, bo tandem to nie zwykły rower.