To nie koniec świata

Do tej pory cieszyliśmy się zdrowiem. I szczęśliwym życiem. Ale niestety, wypadki chodzą po ludziach. I nas to też spotkało. Staliśmy się ofiarę wypadku. I nie możemy już prowadzić tak aktywnego życia jak dawniej.

Jak pomóc niepełnosprawnym

Podnośnik sufitowyW ogóle nie możemy prowadzić aktywnego trybu życia. Ponieważ jesteśmy niepełnosprawni i nie możemy poruszać się o własnych siłach. Tylko na wózku inwalidzkim. A w dodatku nie możemy przemieszczać się z jednego piętra na drugie. Na szczęście stworzono schodołazy. Jak sama nazwa wskazuje ich główne zadanie to pomóc nam przemieszczać się po schodach. Z jednego poziomu na drugi. Schodołaz to zaawansowane urządzenie, które umożliwia przemieszczanie osoby niepełnosprawnej bez używania dużej siły. Ale na tym wcale nie koniec. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort przemieszczania się, stworzono schodołaz gąsienicowy. Ten gąsienicowy posiada kółka, które zwiększają jego mobilność w sposób znaczący. Dzięki temu poruszanie osobą niepełnosprawną stało się jeszcze łatwiejsze. Jest on w stanie dźwignąć osobę ważącą do 130 kg. Ale na tym wcale nie koniec. Kompaktowa budowa pozwala na jego składanie oraz rozkładanie. Bezpieczeństwo, prostota obsługi i ładny design. Oto jego główne atuty. Ale nie tylko to urządzenie można składać i rozkładać.

Jeżeli potrzebujemy przestrzeni to przyda nam się krzesełko schodowe. To można swobodnie składać i rozkładać. Zresztą zostało zaprojektowane z myślą o oszczędzaniu przestrzeni. Krzesełko wyposażone jest w pas bezpieczeństwa oraz cały zestaw czujników.