Towary sprzedawałem w opakowaniach tekturowych

Kiedy byłem za granicą to nawiązałem kontakt z jednym facetem, który oferował tanie produkty elektroniczne. Był to nowy i pełnowartościowy towar, który nie posiadał jedynie opakowań oryginalnych. Postanowiłem podjąć z nim współpracę i wprowadzić na krajowy rynek te produkty.

Towary zapakowane w solidne opakowania

opakowania z tekturyopakowania z tekturyTowary dostałem w bardzo atrakcyjnych cenach i dzięki temu mogłem je sprzedawać drożej, żeby na tym coś zarobić. Obliczyłem, że zyski będą ogromne. Musiałem jednak załatwić jakieś porządne opakowania z tektury, żeby klienci mieli zapakowane towary. Wiadomo, dzięki opakowaniom nie niszczył się sprzęt i był dodatkowo zabezpieczony. Nie miałem pojęcia skąd wziąć takie opakowania a potrzebowałem różne rozmiary. Zadzwoniłem do hurtowni, którą polecił mi sąsiad i zapytałem tam o potrzebne mi kartony. Mieli dostępne interesujące mnie opakowania i od razu tam pojechałem na zakupy. Potrzebowałem stu różnych opakowań tekturowych. Kiedy wszystko kupiłem to zacząłem od razu pakować sprzęt do kartonów. Były one bardzo solidne i idealnie dopasowane. Wymiary dopasowałem właściwie i nie było w środku żadnych luzów. Jak już wszystko miałem zapakowane to postanowiłem wystawić sprzęt na sprzedaż. Ogrom zainteresowania wcale mnie nie zaskoczył, ponieważ sprzęt był dobrej jakości w niskiej cenie. Mimo braku gwarancji ludzie chętnie kupowali ode mnie ten sprzęt bo się opłacało. Dobrze, że zorganizowałem te opakowania tekturowe, bo inaczej to pewnie miałbym słabą sprzedaż. Zastępcze opakowania były niezbędne.

Regularnie jeździłem za granicę po sprzęt i sprzedawałem go u nas w kraju. Wprowadziłem także gwarancję na trzy miesiące, żeby klienci mieli pewność, że jak coś się zepsuje to sprzęt wymieniony zostanie im na nowy i w pełni sprawny.