Urodziny dziewczyny i najlepsze cięcie laserowe

Zbliżały się urodziny mojej dziewczyny. Mój tata powiedział, że pomoże mi wykonać dla niej oryginalny prezent. Przyniósł mi duży kawałek szkła. Zdziwiłem się. W ten sposób chciał mi pomóc? Miałem jej dać kawałek jakiegoś szkiełka?

Najlepsze cięcie laserowe w kształcie gwiazd

cięcie laseroweNatomiast tata się roześmiał. Mówi, że chce zrobić najlepsze cięcie laserowe w kształcie gwiazdki. I jakoś to pomalować. O, to już mi się bardziej spodobało. Gdy cięcie laserem było gotowe, wyciągnąłem specjalne farby do szkła. Zabrakło mi różowej, więc wybrałem się do sklepu, bo Warszawa ma duży asortyment, jeśli chodzi o tego typu produkty. Wszystko ładnie wymalowałem, i napisałem na tym jej imię. Nie mogłem się doczekać, co zrobi, gdy następnego dnia jej to wręczę w szkole. Gdy szedłem korytarzem, każdy przyglądał mi się, co tam różowego niosę ze sobą. Moja dziewczyna nie spodziewała się, że coś dla niej szykuję. Siedziała sobie spokojnie w szatni, i pakowała zeszyty do plecaka. Podszedłem do niej od tyłu, i zasłoniłem jej oczy. Odwróciła się, i wręczyłem jej prezencik, składając najlepsze życzenia. Zobaczyłem uśmiech na jej twarzy, więc się uspokoiłem, bo miałem obawy, że może jej się to nie spodobać. Na szczęście bardzo jej się spodobało i przytuliła mnie mocno. Mówiła, że nigdy nikt czegoś takiego dla niej nie zrobił.

Do końca lekcji pokazywała wszystkim swoją gwiazdkę, a ja byłem z siebie dumny. Później zabrałem ją na frytki, bo w końcu miała swoje święto. Niestety, za długo nie mogliśmy posiedzieć, bo następnego dnia był sprawdzian z matmy, i trzeba było się uczyć.