Winietki na stół – ważny drobiazg

Gdy ta najważniejsza decyzja jest już podjęta, i znamy już termin wesela, czeka jeszcze wiele innych, mniejszych szczegółów, które musimy ustalić i zaplanować. Oprócz wyboru sukni, rezerwacji restauracji, samochodu, czy ustalenia dekoracji, ważnym szczegółem jest wybór winietek. Winietki nie tylko stanowią elegancki dodatek, mogą pełnić również inne funkcje.

Winietki – czy to tylko dekoracja?

winietki na stół weselnyGdy już restauracja jest wybrana, ustalone zostało menu weselne warto chwilę uwagi poświęcić na wybór winietek. Ważne aby winietki na stół weselny były dopasowane do stylu w jakim planowane jest wesele. Można zdecydować się na nieco rustykalny bądź vintage czy charakter glamour. Ostatnio popularny jest również styl boho czy też eco. O samym projekcie winietek warto pomyśleć wcześniej, często projektowane są w tym samym stylu co zaproszenia weselne. Samo wypisanie nazwisk na winietkach można uzupełnić przed samym weselem, po potwierdzeniu przez gości obecności jednak projekt warto wybrać wcześniej. Winietki nie tylko stanowią przepiękny dodatek do pięknie ozdobionych sal i  pozwalają gościom bez trudu odnaleźć przeznaczone dla nich miejsce przy stole. Winietki pozwalają gospodarzom decydować o miejscach dla gości tak by uniknąć niepotrzebnych swad i by zapobiec sytuacjom które mogły by zepsuć, ten ważny dla nich dzień. Na przyjęciach takich jak wesela, winietki pozwalają gościom poznać się ze sobą i łatwiej nawiązywać rozmowę.

Winietki stanowią nie tylko elegancką dekorację. Winietki pozwalają na precyzyjne rozmieszczenie gości przy stołach jak również ułatwiają im poznanie się. Na winietkach Para Młoda, może umieścić specjalne osobiste  podziękowania dla każdego gościa za udział w uroczystości, dzięki czemu będą stanowić doskonałą pamiątkę tego wydarzenia.