Wygodne ubrania do karmienia

Miesiąc temu urodziłam pięknego i zdrowego maluszka. Oboje czujemy się bardzo dobrze i przyzwyczajamy się do siebie. Ja w sumie uczę się żyć z takim maleństwem, ponieważ jednak trzeba troszkę się przeorganizować w przypadku urodzenia dziecka. Obecnie mamy już ustalone pory karmienia, ale problem mam, ponieważ mam za mało ubrań, które się nadają do tego celu. 

Praktyczne ubrania dla mamy i maluszka

wygodna odzież do karmieniaOkazuje się, że zwykłe bluzki nie spełniają niestety swojej roli. Wiadomo, że w domu to nie ma problemu, ale jednak jak chcę gdzieś wyjść to nie będę ściągała całej bluzki przy wszystkich, żeby nakarmić moje maleństwo. Przeglądając ostatnio serwisy społecznościowe rzucił mi się w oczy baner reklamowy z hasłem wygodna odzież do karmienia. Postanowiłam bliżej zainteresować się tematem, ponieważ myślę, że warto dokonać zakupu kilku sztuk odzieży, które pozwolą mi normalnie funkcjonować nawet wtedy, kiedy jestem z dzieckiem poza domem, a mały jest głodny. Na stronie rzeczywiście jest bardzo duży wybór odzieży dla mam. Są różnego rodzaju bluzki i sukienki, które są zaprojektowana, w taki sposób, żeby jak najbardziej ułatwić dostęp do piersi, ale z zachowaniem odpowiedniej dyskrecji. Zamówiłam dwie bluzeczki oraz dwie sukienki, które moim zdaniem są najbardziej uniwersalne. Oczywiście, jeśli te rzeczy się sprawdzą to zapewne domówię jeszcze kilka rzeczy. Nie da się ukryć, że taka odzież do karmienia zapewne często będzie lądować w praniu, ponieważ dziecku się na przykład uleje. 

Dziś przyszła do mnie paczka. Rzeczywiście opis wygodna odzież do karmienia jest jak najbardziej trafny. Jestem zachwycona tym jak bardzo praktyczne jest to rozwiązanie. Teraz już nie będę miała problemu z tym jak nakarmić maluszka, kiedy jestem w miejscu publicznym, żeby nie pokazywać wszystkiego czym obdarzyła mnie natura.