Wynajem hal namiotowych na spotkanie klasowe

Z moją klasę licealną nie widziałam się od dziesięciu lat. Co jakiś czas ktoś ze znajomych przebąkiwał coś o spotkaniu, ale w końcu żadne z nich nie doszło do skutku. Widywałam się tylko z moimi dwoma koleżankami, z którymi jeden w stałym kontakcie, natomiast innymi nie widziałam się od tamtego czasu, nie wiem co się u nich wydarzyło przez ten czas.

Wynajem hal namiotowych to jednak był dobry pomysł

wynajem hal namiotowychZatem bardzo się ucieszyłam kiedy okazało się, że ktoś zorganizował nam spotkanie dziesięć lat po maturze. Wszyscy byli zaproszeni, nawet nasza wychowawczyni. Barbara zawsze miała zmysł organizacyjny, więc nie byłam zaskoczona, że to właśnie ona wyszła z takim pomysłem na spotkanie. Większość potwierdziła swoje przyjście. Byłam tylko zaskoczona, ze chce zorganizować spotkanie u siebie w ogrodzie. Przecież nie pomieścimy się tam, słońce będzie świecić. Nie lepiej wynająć jakiejś sali w restauracji? To na pewno lepsze wyjście niż wynajem hal namiotowych. Jednak okazało się, że wszystko wyglądało bardzo dobrze. Mieliśmy zapewniony catering, a pogoda nam sprzyjała. Wypożyczalnia namiotów jak widać się postarałam. Namiot był bardzo duży, wszyscy z łatwością się tam zmieściliśmy. Pewnie wynajem namiotów weselnych też jest dobrym pomysłem. Tak czy inaczej spotkanie bardzo mi się podobało.

Zobaczyłam się z dawnymi znajomymi, miałam okazję z nimi porozmawiać i świetnie się bawiłam na spotkaniu. Mam nadzieję, ze nie trzeba będzie czekać kolejnych dziesięciu lat na takie spotkanie. Może nie za rok się spotkamy, ale choćby za dwa lata, dobrze by było się zobaczyć. Mam nadzieję, ze nam się to uda.