Wynajem samochodów dostawczych a pomysł na firmę

Chciałem założyć jakąś porządną firmę transportową, ale mam za mało samochodów dostawczych. W Łodzi takich firm jest naprawdę sporo. Dlatego od teraz moja firma to wypożyczalnia busów!

Wynajem samochodów dostawczych czy busów?

wynajem aut dostawczychPrzede wszystkim muszę zadbać aby auta zastępcze z OC sprawcy były zawsze dostępne dla klientów, chcę aby mogli w przyszłości czuć się bezpiecznie. Wynajem busów to obecnie całkiem modna forma podróżowania z przyjaciółmi, nawet w Łodzi. Komu by się chciało kupować auto na jeden, czy dwa tygodnie. Zastanawiam się, czy opłacać się będzie też otworzyć oferty dla firm. Większość firm jednak ma swoje samochody, ale z drugiej strony taki wynajem aut dostawczych będzie odpowiedni podczas przeprowadzki, albo konieczności przewiezienia jakiegoś towaru. Ciekawe jest też to, że wynajem samochodów dostawczych jest tańsze niż kurier i bardziej dojeżdża do celu. Fajne jest to, że nie trzeba się umawiać z odbiorcą, wydzwaniać i czas nikogo nie goni. Faktycznie, to może być dobry pomysł na interes. Jednak sam nie mam takiej bazy aut i myślę, że powinienem zapytać się kolegów, czy któryś nich chciałby wejść ze mną w spółkę. Kto wie co będzie za parę lat, zaczniemy od spółki cywilnej, a skończymy na akcyjnej. Mówię wam, to przyszłość, to pieniądze które w mieście Łódź leżą dosłownie na ulicach. Wynajem busów to naprawdę doskonały pomysł, nawet moja żona, która zazwyczaj bywała sceptyczna, zaczęła mnie chwalić za tę inwencję. Jutro będę musiał wykonać parę telefonów do moich znajomych, kto wie, może Marek, który ma komis samochodowy, może Teodor.

Myślę, że kapitał się szybko znajdzie, przecież wynajem samochodów dostawczych w Łodzi to będzie totalna rewolucja. Jutro napiszę wam, jaki szczęściarz wejdzie ze mną w spółkę. Tymczasem podaję wam Wam adres strony internetowej – http://www.wypozyczalnia-busow.com.pl.