Wypadek oraz panele podłogowe Białystok

Do groźnie wyglądające oraz mogącego być tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około godziny szesnastej trzydzieści w sklepie w Białymstoku zajmującym się sprzedażą między innymi paneli podłogowych, paneli pcv, parapetów oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Hałaśliwe panele podłogowe Białystok

 

panele podłogowe BiałystokW sklepie przebywało kilku klientów zastanawiających się nad kolejnymi elementami wyposażenia domu. Wśród nich było młode małżeństwo, które do sklepu przyszło z zamiarem wybory drzwi wewnętrznych do nowego mieszkania. Razem z nimi był ich pięcioletni syn i to właśnie ten chłopiec spowodował wypadek. Malec bez opieki rodziców bawił się i biegał po sklepie. W którymś momencie w sklepie rozległ się przeszywający krzyk dziecka oraz hałas przewracanych drzwi. Panele podłogowe Białystok zaskrzypiały. Jak się okazało pięcioletni chłopiec nie wyhamował i z całym impetem i siłą uderzył w ekspozycję drzwi zewnętrznych. Zastosowane zabezpieczenia nie wytrzymały niestety siły z jaką dziecko uderzyło i się przewróciły, uderzając tym samym w dwa sąsiednie drzwi, które także się przewróciły. Niestety malec nie zdążył uskoczyć i jedne z ciężkich drzwi przewróciły się na niego. Dziecko z dużą siłą uderzyło o podłogę po czym zostało przygniecione przez ciężkie drewniane drzwi. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwana została karetka pogotowia i chłopiec został przewieziony do szpitala. Z tego co udało nam się dowiedzieć poza szokiem lekkimi potłuczeniami na szczęście nic mu się nie stało.

W sklepie została natomiast przeprowadzona kontrola mająca sprawdzić czy przewrócone przez chłopca drzwi były na pewno odpowiednio zabezpieczone. Jak się okazało wszystko było zgodnie z przepisami więc sklep nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.