Zabawki edukacyjne dla 3 latka do przedszkola

Prowadzenie prywatnego przedszkola nie jest prosta sprawą. Można sobie bowiem łatwo wyobrazić jak wiele wymagania muszą mieć matki, które przyprowadzają tutaj swoje dzieci. Największy problem jest zawsze z tymi najbardziej nadopiekuńczymi. One potrafią bowiem doprowadzić do szału wszystkich, nawet najbardziej cierpliwych opiekunów.

Zabawki edukacyjne dla 3 latka mają naklejkę

Zabawki edukacyjne dla 3 latkaZdarza się bowiem, że wymagają od nas czegoś, czego same by w życiu nie dopilnowały. Wystarczy, że zdarzy się, że takie dziecko się przewróci i będzie miało małe zadrapanie, to matka od razu chce pozywać dziecko o odszkodowanie. Przecież wiadome jest, że nie dopilnuje się wszystkiego i czasem może zdarzyć się jakaś losowa sytuacja. Jednak najbardziej zdziwiło mnie, kiedy pewnego razu przyszła do mojego przedszkola taka matka i zapytała się gdzie mamy zabawki edukacyjne dla dzieci. Stwierdziła bowiem, że jej syn nie może bawić się takimi normalnymi, ponieważ one go nie rozwiną. Oczywiście za zabawki edukacyjne dla 3 latka, miała one te, które po prostu mają specjalną naklejkę i kosztują dwa razy drożej. Nie dało się jednak jej wytłumaczyć, że mamy tutaj tylko zabawki kreatywne dla dzieci, które wspomagają ich rozwój. Można się domyślić, ze zrobiła się spora afera i w końcu zdecydowałem się ustąpić. Zainwestowałem w profesjonalne zabawki edukacyjne dla 4 latka i dzieci w innym wieku, aby już nigdy więcej nie mieć takich problemów. To do mnie bowiem, jako do dyrektora, trafiają właśnie takie skrajne przypadki.

Zawsze jeżeli ktoś już jest w stanie dojść na rozmowę ze mną to stwierdzam, że nie ma co się z nim kłócić , ponieważ i tak nie uda mi się go przekonać. Wtedy znajduje jakieś wyjście z sytuacji, które będzie w stanie zadowolić interesanta jak najniższym kosztem. Taka polityka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.