Zakup doniczki znanej marki

Jestem jedną z tych osób, dla których hodowla roślin doniczkowych jest prawdziwą pasją. Troszczę się o moje kwiaty i zależy mi, aby hodowla się rozrastała. Jak każdy roślinomaniak, tak i ja, przywiązuję wagę nie tylko do samych roślin, ale również do ich oprawy. Najczęściej wybieraną przeze mnie oprawą są oczywiście doniczki. Obecnie oferta doniczek na rynku jest naprawdę szeroka.

Oferta luksusowych doniczek jest naprawdę szeroka

doniczki lene bjerreOd dawna słyszałam wiele dobrego o marce Lene Bjerre, która w swojej ofercie posiada między innymi efektowne doniczki wykonane z ceramiki, gliny lub też drewna. Posiadają oni doniczki w wielu rozmiarach, dzięki czemu mogłam znaleźć w ich ofercie zarówno doniczkę dla ogromnej Monstery, jak i niewielkiego kaktusika. Jeśli chodzi o wybór wzorów, czy kolorów to jest on naprawdę szeroki. Doniczki są delikatnie zdobione, dzięki czemu doskonale pasują do minimalistycznych pomieszczeń, które urządzone są w nowoczesnym stylu. Przyznać muszę, że obawiałam się nieco ceny, jednak okazało się, że doniczki Lene Bjerre nie są tak kosztowne, jak mogłoby się nam wydawać. Pojedyncza doniczka była dość korzystna cenowo, a dodatkowo kupiłam ją okazyjnie w sklepie internetowym. Wybrałam piękną, zdobioną doniczkę, która wykonana była z trwałej ceramiki. Na swojej powierzchni posiadała delikatne romby, a na samym szczycie miała namalowany złoty, cienki paseczek.

Dzięki odpowiednim dziurkom w dnie i głębokiemu podstawkowi roślina mogła mieć dostęp do wody, a poziom wilgotności ziemi był odpowiedni. Jeśli zaś chodzi o trwałość doniczek to jest naprawdę wysoka. Do ich wykonania użyte zostały wysokiej jakości materiały, które nie niszczą się wraz z upływającymi latami. Bogata oferta i korzystne ceny sprawiają, że doniczki tej marki są naprawdę popularne.