Zamówiłam dla cioci tonery do drukarek

Moja ciocia poprosiła mnie żeby zamówiła jej kilka materiałów. Ciocia prowadzi małą firmę. Nie zatrudnia nikogo do pomocy. Wszystko jest na jej głowie. Ciocia ma ostatnio sporo pracy bo jest początek roku i wiele firm już się rozlicza. Poza firmami do cioci zgłaszają się także osoby prywatne.

Ciocia poprosiła mnie o tonery

tonery do kupienia w SiedlcachCiocia poza tonerami potrzebowała także papier i teczki. Ciocia prowadzi małe biuro rachunkowe. Jest na rynku od wielu lat. ma stałych klientów, którzy są zadowoleni z jej usług. Ciocia bardzo lubi swoją pracę. Zastanawiała się ostatnio nad wynajęciem większego biura. Chciałaby zatrudnić dodatkową osobę, która pomoże jej w prowadzeniu rozliczeń klientów. Postanowiłam zamówić dla niej papier, teczki a także tonery. Tonery do kupienia w Siedlcach są tanie i można je kupić w każdym większym sklepie stacjonarnym, który oferuje materiały biurowe. Bez problemu znalazłam w internecie taką możliwość. Wybrałam odpowiednie tonery i zrobiłam przelew internetowy. Razem z ciocią podjedziemy do sklepu żeby osobiście odebrać zakupione tonery. Siedlce to mała miejscowość, więc nie będzie to dla nas żaden problem. Biuro, które ciocia prowadzi jest małe i ona nie ma w nim miejsca żeby przechowywać zakupione tonery. Dwa zazwyczaj zostawia sobie w biurze a resztę zawozi do swojego domu, z którego później zabiera kiedy jest taka potrzeba. Powiedziałam, że ciocia jak najbardziej powinna wynająć większy lokal i zatrudnić dodatkowa osobę. Ciocia miałaby wtedy więcej czasu dla siebie. W większym lokalu mogłaby także przechowywać zamawiane towary.

Ciocia powiedziała, że musi się nad tym poważnie zastanowić. Postanowiła popytać o większe lokale. Sprawdzi jakie są warunki najmu i jeśli będzie to realne to zrobi wszystko żeby w tym roku poszerzyć swoja firmę i zatrudnić dodatkowa osobę.