Znajduję w piwnicy siatkę przeciw gołębiom

Ojciec to wszystko w piwnicy trzymał. Nawet jak czegoś nie potrzebował, to tego nie wyrzucał, bo jak twierdził, w przyszłości może się na coś zdać. Teraz nie ma jak się tam dostać i postanowiłem zająć się porządkiem generalnym. Wyrzucę wszystko co nie jest potrzebne.

Od razu zamontowałem siatkę przeciw gołębiom

siatka przeciw gołębiomZa porządki zabrałem się w sobotę z rana. Jeszcze chcę zabezpieczyć teren przed gołębiami, ale póki co nie mam pomysłów na to rozwiązanie. Praca fizyczna dobrze na mnie wpływa to na pewno po sprzątnięciu piwnicy wpadnę na jakiś pomysł. Kiedy już prawie uprzątnąłem całą piwnicę z rupieci to znalazłem coś interesującego. Była to siatka przeciw gołębiom i aż zaniemówiłem. Przecież coś takiego jest mi właśnie potrzebne i aż wierzyć mi się nie chciało, że ojciec miał taką siatkę w piwnicy. Od razu sprawdziłem, czy siatka przeciw gołębiom jest cała i w wystarczającej ilości. Tata miał cały karton tej siatki to pewnie dałoby radę całą wieś osiatkować. Od razu szybko schowałem resztę rzeczy do piwnicy i zabrałem się do działania. Teraz jak będzie zamontowana wszędzie siatka przeciw gołębiom to będzie spokój a na tym przede wszystkim mi zależy. Żona ucieszyła się, że znalazłem rozwiązanie i chciała mi nawet pomóc przy montażu tej siatki, ale to nie jest robota dla takiej drobnej kobietki. Sam wszystkim się zajmę a ona to niech myśli nad jakąś dobrą kolacją, bo na pewno będę głodny jak skończę. Dobrze, że siatka przeciw gołębiom była w tak dużej ilości, ponieważ dzięki temu udało mi się zabezpieczyć cały teren.

Teraz to jestem spokojny, bo mam wszystko zabezpieczone. Żona to się całkiem nieźle postarała, ponieważ na kolację przygotowała moje ulubione dane. Najadłem się i nawet wypiłem sobie zimne piwko. To był ciężki dzień.