Zorganizowanie imprezy integracyjnej w plenerze

W ostatnim czasie przyjąłem do pracy kilku nowych pracowników. Powołałem w firmie nowy dział, do którego potrzebowałem doświadczonych pracowników i takich udało mi się znaleźć. Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować dla wszystkich jakąś fajną imprezę.

Wszyscy pracownicy obecni na imprezie integracyjnej

imprezy integracyjne łódźZależało mi na tym, żeby wszyscy pracownicy się zintegrowali i potrafili się ze sobą dogadać i współpracować. W mojej firmie zawsze panowała nienaganna atmosfera, co mi zdecydowanie odpowiadało. Wiedziałem doskonale czego oczekiwali moi pracownicy, ponieważ nie raz już organizowałem dla nich imprezy integracyjne Łódź oferowała mnóstwo możliwości, dlatego postanowiłem zorganizować imprezę na miejscu. Uznałem, że będzie to impreza w plenerze. Był lipiec, pogoda dopisywała, więc ognisko i mnóstwo zabaw były najlepszym rozwiązaniem. Ogłosiłem wszystkim, że w weekend odbędzie się impreza integracyjna i poprosiłem o potwierdzenie obecności. Oczywiście wszyscy pracownicy wyrazili chęć udziału w imprezie integracyjnej, ponieważ atrakcje, które dla nich przygotowałem były bardzo interesujące. Wszystko osobiście załatwiłem, bo lubiłem mieć pełną kontrolę nad każdym tematem. Nawet przygotowałem wyścigi statkami, bo wielu moich pracowników miało patent sternika i wiedzieli jak zachować się na jeziorze. Impreza integracyjna zaczęła się w sobotę o siódmej rano i trwała do późnych godzin wieczornych. Załatwiłem też piwo dla pracowników i wszyscy byli zadowoleni.

Nowi pracownicy po imprezie integracyjnej czuli się w firmie świetnie. Wszyscy się dogadywali i nawet nawiązały się jakieś bliższe przyjaźnie. Zgoda dla mnie była najważniejsze i wiedziałem, że impreza integracyjna była najlepszym pomysłem, żeby zjednać ze sobą wszystkich pracowników.